APIE MUS


          UAB „Viliaus transportas“ tai įmonė turinti ilgametę patirtį transporto ir logistikos srityje, savo veiklą pradėjusi 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis - naujų ir naudotų automobilių pervežimas tarptautiniais maršrutais Europoje.

          Savo veiklos prioritetu laikydami nuoseklų, stabilų darbą su partneriais, orientuodamiesi į nepriekaištingą darbo kokybę, nuolatos gerinant automobilvežių techninį stovį bei keldami įmonėje dirbančių darbuotojų kompetenciją, UAB „Viliaus transportas“ pasiekė ilgalaikio ir sutartimis pagrįsto bendradarbiavimo su didžiausiomis Europos automobilių pervežimo ir logistikos kompanijomis.

          Įmonės tikslas – tapti partnerių pripažinta ir vertinama kaip kokybiškiausias paslaugas teikianti įmonė transporto srityje.

          Šiuo metu nuosavą transporto parką sudaro 21 EURO5/EURO6 tipo automobilvežis.


          Vykdydami ilgalaikius įsipareigojimus į pagalbą pasitelkiame subrangovų paslaugas.

          Mūsų subrangovai – kartu su „Viliaus transportu“ dirbantys vežėjai, kurie atitinka automobilių pervežimo kokybės reikalavimus. Mūsų  veiklos prioritetai - kokybiškas, saugus krovinių pristatymas laiku, operatyvus klientų informavimas ir problemų sprendimas. 

           Šiuo metu kartu  su subrangovais mūsų parką sudaro daugiau nei 50 automobilvežių.

          Savo klientams, partneriams galime pasiūlyti ir papildomas paslaugas:

►►automobilių sandėliavimą;

►►sunkiojo transporto saugojimą;

►►sunkiojo transporto remontą servise ar išvykstamojo remonto paslaugas visoje Europoje.